KONTAKT

BESÖK OSS PÅ

Klostergatan 35

703 61 Örebro

KONTAKTA OSS


Projektledare


Åke Lundström

ake@orebrofilmforening.se



Produktion och nätverk


Marim Shamasha

marim@orebrofilmforening.se

+46 (0) 738 28 84 70


Utbildning


Martin Sörensen

martin@orebrofilmforening.se

+46 (0) 762 64 20 74



Medlemskap och utrustning


Anders Jansson

anders@orebrofilmforening.se

+46 (0) 737 58 03 46

Festival och visningar


Daniel Lundsten

daniel@orebrofilmforening.se

+ 46 (0) 735 12 58 01



Marknadsföring


Erica Andersson

erica@orebrofilmforening.se

+46 (0) 728 45 21 12

Örebro Filmförening Campus

Nätverksansvarig


Oskar Bergérus

oskar@orebrofilmforening.se

+46 (0) 705 41 00 78

Evenemangsansvarig


Johan Silebäck Berneryd

johan@orebrofilmforening.se

+46 (0) 705 18 73 82

Evenemangsansvarig


Daniel Sandberg

daniel.s@orebrofilmforening.se

+46 (0) 707 49 74 76

ÖVRIGT

 
 
 

KORT OM OSS



Vi är en ideell förening som så långt tillbaka som 1997 jobbat med att främja film på alla sätt i Örebro Län. I år tar vi ytterligare ett steg framåt och kommer förutom att anordna vår årliga festival att inleda olika typer av filmverksamhet året runt!

+46 (0) 762 64 20 74


info@orebrofilmforening.se


Klostergatan 35, 703 61 Örebro

© Copyright. All Rights Reserved.